Playwood Kasa

Posted on 15 Ağustos 2011 by davut

Plywood kasaların ön kısım, yanlar ve tavan panelleri iç ve dış 2 mm kalınlığında alüminyum levhalar plywood malzeme ile preslenerek oluşturulmaktadır. Plywood yapı vidalamaya imkan sunan özelliğiyle iç kısma raf yapılmasına veya bazı cihazların monte edilmesine imkan sunar. Beyaz  plywood yapısı ile estetik ve güzel görünümdedir.

Playwood kasalarımızın birleşim yerlerine sızdırmaz conta ile yalıtım ve sızdırmazlığı sağlandıktan sonra özel celik percinlerle monte edilmektedir.

Kapalı tip plywood kasaların yanı sıra açık tip plywood kasaların da üretimi yapılmaktadır. Açık tip plywood kasaları yük taşıyan sektörler tercih etmekle beraber özellikle yaş sebze ve meyve taşımak içindir. Plywood kasalarımız oldukça hafif olması ile tonajdan ve yakıt sarfiyatından büyük avantaj sağlar. Aracınızın ömrü uzar. Pratik taşımacılık için ideal özelliktedir.

Ürünlerinizi bu kasalarla hızlı ve kolay taşıyabilirsiniz.Bu kasalar oldukça hafiftirler.Bu nedenle aracınızın taşıdğı tonaj azalır.Bu yüzden yakıt sarfiyatınız azalır ve aracınızın ömrü uzar.Açık tip kasalar size pratik taşımacılık olanağı sağlar.